GPK inviterer: To dager i Frognerparken
Se påmeldte lag: Groruddalen Petanque Klubb arrangerer to dager med turneringer i Frognerparken. Lørdag er det klart for dobbel, mens det på søndag er singel. - Kort oppsummert, slik planen var under festivalen, men i langt mer nedroede rammer.
Navn: GPK Dobbel / GPK Singel
Status: Ranking
Arrangør: Groruddalen Petanque Klubb
Spillested: Frognerparken
Dato: 11. - 12. mai
Spillestart:
- Lørdag kl. 10.00
- Søndag kl. 09.00
Oppsett:
- Lørdag: Dobbel, gruppespill + sluttspill
- Søndag: Singel, 3 runder swiss + sluttspill
Pris: 100 kr per spiller/dag
Påmeldingsfrist: Fredag 10. mai kl. 18.00
Kontaktinfo: Bastien Testaniere, tlf 41 66 80 59, epost humbabast@hotmail.fr
Vi håper PetanqueNorges påmeldinger strømmer på, slik at vi kan vise frem vår idrett/sport/hobby/livsstil der vi synes best.
Påmeldte lag:
Dobbel
1. Tore Blokhus, Vebjørn Bjørkås, SPK
2. Jean Espic og Bastien Testaniere, GPK
3. Viljar Losnegård, Gabriel Bel-Lafkih, SPK/GPK
4. Max Carlström, Marius Breimo, OPC
5. Johnny Johansen, Arne Olsen, FPK
6. Vidar Hauger, Sven Kolstad, OPC
7. Larry Young, Egil Olsen, FPK
8. Mohammed Zahri, Gildas Mevel, OPC
9. Ranu Homniam, Charlotte Jayer, ØPC/GPK
10. Lars Kiplesund, Nora Kiplesund, FPK
11. Silje Akre, Bjørn Kopperud, FPK
12. Jan Egil Andresen, Bjørn Vidnes, OPC
13. Clarisse Haushalter, Jean Jaques Razaka, GPK/OPC
14. Eli Gjengstø, Benny Bel-Lafkih, GPK
15. Peter Häring, Kaspars Akmens, HPK/Latvia
16. Jim Pettersen, Atle Smeby, FPK
17. Rune Solevåg og Ole Evenstad, SPK/FPK
18. Ragnar Weseth og Øyvind Gundersen, SIN
19. Lars Storaker Bruu og Ole Hågensen, GPK
Singel
1. Tore Blokhus, SPK
2. Vebjørn Bjørkås, SPK
3. Jean Espic, GPK
4. Bastien Testaniere, GPK
5. Viljar Losnegård, SPK
6. Gabriel Bel-Lafkih, GPK
7. Max Carlström, OPC
8. Marius Breimo, OPC
9. Jan Egil Andresen, OPC
10. Arne Olsen, FPK
11. Sven Kolstad, OPC
12. Larry Young, FPK
13. Egil Olsen, FPK
14. Gildas Mevel, OPC
15. Mohammed Zahri, OPC
16. Ranu Homniam, ØPC
17. Charlotte Jayer, GPK
18. Jan Erik Jensen, HPK
19. Silje Akre, FPK
20. Bjørn Vidnes, OPC
21. Gunvor Berge, OPC
22. Odd Porsmyr, BFII
23. Atle Smeby, FPK
24. Line Eliassen, HPK
25. Bjørn Kopperud, FPK
26. Arild Eliassen, HPK
27. Jean Jaques Razaka, OPC
28. Benny Bel-Lafkih, GPK
29. Rune Solevåg, SPK
30. Svein Rune Fuglesang, HPK
31. Freddy Friberg, BFII
32. Clarisse Haushalter, GPK
33. Steinar Friberg, BFII
34. Simohamed Menzhi, GPK
35. Marcin Wachala, Polen
36. Robert Pettersen, GPK
37. Ragnar Weseth, SIN
38. Rolf Hermansen, BFII
39. Krister Jansson, ØPC
40. Vidar Hauger, OPC
41. Michel Rey, SIN
42. Kaspars Akmens, Latvia
43. Øystein Kruge, OPC
44. Samuel Collin, OPC
45. Mustafa Djebrouni, ØPC
46. Roger Støa, ØPC
47. Ole Hågensen, GPK