Norske petanqueklubber

Bergen Petanque Klubb

Kontaktperson: Eyolf Jul-Larsen | Mobil: - | Epost: kontakt@bergenpetanque.no | Facebook | Nettside

Boule Frederik II

Kontaktperson: Rolf Hermansen | Mobil: 95 83 85 45 | Epost: rgh@cowi.no | Nettside

Christiepark SK

Kontaktperson: Morten Johansen | Mobil: 47 39 71 69 | Epost:

Follo Petanca Klubb

Kontaktperson: Morten Torp | Mobil: 91 63 57 79 | Epost: mortentorp@msn.com

Groruddalen Petanque Klubb

Kontaktperson: Lars Storaker Bruu | Mobil: 45 50 04 91 | Epost: g.p.k@hotmail.no | Facebook

Hamar og Elverum Petanqueklubb

Kontaktperson: Lars Kiplesund | Mobil: 99 35 66 80 | Epost: lars.kiplesund@gmail.com

Holmestrand Petanqueklubb

Kontaktperson: Svein Erik Johansen | Mobil: - | Epost: - | Facebook Nettside

Namsos Petanqueklubb

Kontaktperson: Nils Trana | Mobil: 91 76 32 88 | Epost: nils.trana@ntebb.no | Facebook

Nidaros Petanque

Kontaktperson: Haakon Pettersen | Mobil: 40 20 77 94 | Epost: nidarospetanque@gmail.com | Facebook

Oslo Petanque Club

Kontaktperson: Caroline Hovind | Mobil: 95 75 98 99 | Epost: caroline.hovind@gmail.com | Facebook

Petanque Club Hølen

Kontaktperson: Gunnar J. Gjertsen | Mobil: 91 19 13 83 | Epost: gjgenter@online.no

Saltdal Petanqueklubb

Kontaktperson: Nils Ramskjell | Mobil: 47 39 72 15 | Epost: nils.ramskjell@sbnett.no | Facebook

Sinsen Petanque

Kontaktperson: Ragnar Weseth | Mobil: 95 75 31 13 | E-post: ragnar.weseth3@getmail.no | Facebook

SSK Petanque - Saltrød Sportsklubb

Kontaktperson: Kjell Arne Borge | Mobil: 47 88 42 60 | E-post: post@sskpetanque.com

STIF Petanque | Sandefjord Turn & Idrettsforening

Kontaktperson: Vina Naidu | Mobil: - | Epost: vinanaidu@hotmail.com | Nettside

Stokke Idrettslag, Petanque

Kontaktperson: Sverre Meisingset | Mobil: 92 88 54 97 | Epost: petanque@stokkeil.no | Facebook

Stord Petanqueklubb

Kontaktperson: Pål Johansen (leder) og Odd Kvarme (nestleder) | Mobil: 46 61 89 26 (Pål) og 97 55 61 72 (Odd) | Epost: stordpetanque@gmail.com | Facebook

Storøya Petanque klubb

Kontaktperson: Terje Sand | Mobil: - | E-post: storoyapetanque@gmail.com | Facebook

Tønsbergs Turnforening - Petanque

Kontaktperson: Tom A. Gjermundsen | Tlf: 48 25 59 40 | Epost: tom.a.gjermundsen@gmail.com

Utsira Idrettslag

Kontaktperson: Rune Solevåg | Mobil: - | Epost: rune.solevag@haugnett.no

Økern Petanque Club

Kontaktperson: Ronny Gudmundsen | Mobil: 45 13 74 30 | Epost: ronny@ecklund.no

Åsgårdsstrand Petanque Klubb

Kontaktperson: Jan Henrik NymoenMobil: 91 76 38 31 | Epost: jhn2907@hotmail.com