Klubber

Akershus

 

Follo Petanca Klubb

Kontaktperson: Oddvar Karlsen
Mobil: 92 42 98 76 | Epost: oddvakar@online.no

 

  Petanque Club Hølen

Kontaktperson: Gunnar J. Gjertsen
Mobil: - | Epost: gunnar@gjertsen.biz

 

Son Petanque Klubb

Kontaktperson: Karianne Fleischer
Mobil: 95 02 61 12 | Epost: kafleisc@online.no

 

Aust-Agder

 

SSK Petanque - Saltrød Sportsklubb

Kontaktperson: Kjell Arne Borge
Mobil: 47 88 42 60 | E-post: post@sskpetanque.com

 

Hordaland

 

Bergen Petanque klubb

Kontaktperson: Eyolf Jul-Larsen
Mobil:  | Epost: kontakt@bergenpetanque.no

 

Christiepark SK

Kontaktperson: Morten Johansen
Mobil: 47 39 71 69 | Epost: mortenjoh135@hotmail.com

 

Stord Petanqueklubb

Kontaktperson: Pål Johansen (leder) og Odd Kvarme (nestleder)
Mobil: 46 61 89 26 (Pål) og 97 55 61 72 (Odd) | Epost: stordpetanque@gmail.com

 

Nordland

 

Saltdal Petanqueklubb

Kontaktperson: Nils Ramskjell
Mobil: 47 39 72 15 | Epost: nils.ramskjell@sbnett.no

 

Oslo

 

Groruddalen Petanque Klubb

Kontaktperson: Lars Storaker Bruu
Mobil: 45 50 04 91 | Epost: g.p.k@hotmail.no

 

Oslo Petanque Club

Kontaktperson: Caroline Hovind
Mobil: 95 75 98 99 | Epost: caroline.hovind@gmail.com

 

Sinsen Petanque

Kontaktperson: Ragnar Weseth
Mobil: 95 75 31 13 | E-post: ragnar.weseth3@getmail.no

 

Økern Petanque Club

Kontaktperson: Ronny Gudmundsen
Mobil: 45 13 74 30 | Epost: ronny@ecklund.no

 

Rogaland

 

Utsira Idrettslag

Kontaktperson: Rune Solevåg
Mobil: - | Epost: rune.solevag@haugnett.no

 

Trøndelag

 

 Namsos Petanqueklubb

Kontaktperson: Nils Trana
Mobil: 91 76 32 88 | Epost: nils.trana@ntebb.no

 

Nidaros Petanque

Kontaktperson: Haakon Pettersen
Mobil: 40 20 77 94 | Epost: nidarospetanque@gmail.com

 

Vestfold

 

Holmestrand Petanqueklubb

Kontaktperson: Ingri Lie
Mobil: 91 84 19 21 | Epost: ili2@online.no

 

Tønsbergs Turnforening - Petanque

Kontaktperson: Tom A. Gjermundsen
Tlf: 48 25 59 40 | Epost: tom.a.gjermundsen@gmail.com

 

Vika Petanque Klubb (Stokke)

Kontaktperson: Helge Angell-Petersen
Mobil: 92 29 71 70 | Epost: egleh@hotmail.com

 

Åsgårdsstrand Petanque Klubb

Kontaktperson: Jan Henrik Nymoen
Mobil: 91 76 38 31 | Epost: jhn@hbv.no

 

Østfold

 

Boule Frederik II (BFII)

Kontaktperson: Rolf Hermansen
Mobil: 95 83 85 45 | Epost: rgh@cowi.no