Herrekvalifisering VM i Dijon, Frankrike og Damekvalifisering EM i Santa Susanna, Spania

11.04.2024

 Kvalifisering til VM i trippel for Herrer og EM i trippel for Kvinner

Norsk kvalifisering: 27. - 28. april 2024 i Tolbodplassen, Fredrikstad
- Trippel (herrer eller kvinner), man kan være 3-4 spillere pr lag, men kun 3 kan spille samtidig.
- Oppsett etter antall lag (Info vil komme rett i etterkant av at fristen for påmelding har
gått ut)
- Frist for påmelding: 24. april klokken 18.00

Generell informasjon
- Spillestart alle dager kl. 09.30.
- Fremmøte senest kl. 09.00.
- Du må være norsk statsborger for å delta både i kvalifisering og i mesterskap.
- Lisens må være løst før påmelding.
- Deltakeravgift på 150 kroner per spiller faktureres i etterkant.

Påmelding og kontaktinfo
Nestleder Gabriel G. Bel-Lafkih, tlf 99594927, epost gabrielgjeng@yahoo.no.

 

Påmeldte lag: (Oppdateres fortløpende)

Kvinner:

1. Sissel June Lekven, Toini Hoel og Lisbeth M Johannesen, SPK/BPK

2. Lisbeth Fossen, Mette Bakke Åkvåg, Maija Juva og Signe Hovind, ØPC, FPK, OPC

3. Charlotte Jayer, Eli Gjengstø, Ranu Homniam og Gunvor Berge, GPK, OPC

4. Heidi Skjønberg Nilsen, Anette Røkenes, Veronica Mathiesen og Jeanette Zell Gurrich, HPK

5. Ellen Meisingset, Torunn Rostad, Inger Berit Kristiansen og Nina Augustin, BFII

6. Ragnhild Andersen, Tania Porsmyr, Eva Efterdal og Lise Østby, BFII

Herrer:

1. Max Refsum-Carlström, Marius Wang og Marius Breimo, OPC

2. Steinar Friberg, Odd Porsmyr, Freddy Friberg og Rune Nilsen, BFII

3. Bastien Testaniere, Benny Bel-Lafkih og Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih, GPK

4. Roger Støa, Ronny Gudmundsen og Tom Johansen, ØPC

5. Ambjørn Efterdal, Tronn Kleven, Ib Asger Andersen og Rolf Stordahl BFII

6. Milan Milosaljevic, Aleksandar Obradovic, Zoran Puvatcha Klokan og Stefan Løvaas, BFII

7. Camel Benkheira, Mustapha Djebrouni, Mili Selimovic og Rune Kristoffersen, OPC og GPK

8. Atle Andersen, Rolf Hermansen, Vildar Gulliksen og Morten Graarud, BFII

9. Ståle Baksetersveen, Per Johannesen og Jarle Larsen, HPK og SPK

10. Johnny Skjørberg, Are Rystad og Edvart Fjære, HPK