Adventsturneringen | NT 4

 

Terminliste

Utendørssesongen 2019

... er ferdigspilt. La oss trekke innomhus!

 

Neste innendørsturnering

 

Adventsturneringen, Vestby

Turneringen begynner kl. 10.
Oppmøte 9.30
Dobbelturnering
Maks 16 lag: Monrad 4 runder. Plasseringsspill
Semifinale og Finale
Lagene meldes på til Johnny Johansen, tlf 45 47 25 29 eller e-post johnjovi58@gmail.com
Pris kr. 100 pr. deltager

 

National turnering 4, Peter Pan

Oppsett: Åpen dobbel
4 runder Monrad og Semi + Finale
Plasseringskamp for øvrige.
Pris: kr. 100 pr. spiller, 50 kr for de under 20.
Spillestart: kl 1000.
Påmeldingsfrist: 1 time før spillestart.
Max 10 lag.
Ved mindre enn 6 lag påmeldt dagen før kan turneringen bli avlyst. 
Det vil da bli gitt beskjed på HPKs nettside og på facebookgruppen "Petanqueresultater"

Påmelding: pamelding@hpk-petanq.com
Kontaktperson: Peter Häring, tlf 419 23 067

Resultat kommer her: http://www.hpk-petanq.com/439811156

 

 

 

 

 

Vinteren 2019/2020

 

Peter Pan-hallen

Terminliste og informasjon

 

Vestby Petanque Hall

Terminliste og informasjon

 

Vinterserien

Informasjon og oppsett om vinterseriens innledende

 

Vinterranking

Felles rankingordning for Peter Pan og Vestby

 

Resultater

National Turnering 3 (se hele listen)

1. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih, Benny Bel-Lafkih og Ole Hågensen

2. Sverre Meisingset, Bjørnar Endal og Jonatan Ketels

3. Birger O. Hansen, Kjell Rune Karlsen og Ranu Homniam

3. Hans-Erik Røneid-Hansen, Ståle  Baksetersveen og Helge Skjørberg

Knut Lomsø Minneturnering (les artikkel)

1. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih og Herman Støa

2. Gildas Mevel og Mustapha Djebrouni

3. Arne Olsen og Bastien Testaniere

3. Rune Kristoffersen og Marius Wang

National Turnering 2 (les artikkel)

1. Kjell Rune Karlsen og Ståle Baksetersveen

2. Roger Johansen og Peter Häring

3. Birger O. Hansen og Bjørnar Endal

3. Johnny Skjørberg og Helge Skjørberg

V55 (artikkel mangler)

1. Freddy Friberg og Steinar Friberg

2. Inger Berit Kristiansen og Atle Andersen

3. Ragnhild Andersen og Ib Andersen

4. Arild Eliassen og Daniel Hushovd

Høstslaget (les artikkel)

1. Benny Bel-Lafkih og Lars Bruu

2. Ranu Homniam og Roger Støa

3. Bastien Testaniere og Johan Wennerlund

3. Odd Porsmyr og Rolf Hermansen

National Turnering 1 (les artikkel)

1. Benny Bel-Lafkih og Gabriel G. Bel-Lafkih

2. Signe Hovind og Ranu Homniam

3. Heidi Skjørberg Nilsen og Eli Gjengstø

3. Gildas Mevel og Jean Jaques Razaka

Terje Bratlies minneturnering (les artikkel)

1. Eli Gjengstø og Benny Bel-Lafkih

2. Bastien Testaniere og Larry Young

3. Vidar Hauger og Sven A. Kolstad

3. Marius Wang og Gabriel G. Bel-Lafkih

 

 

 

Vinteren 2018/2019

 

Peter Pan-hallen

Nasjonale turneringer

Samleside for nasjonale turneringer 2018/2019: (les mer...)

 

Vestby Petanque Hall

Se terminliste og informasjon

Vinterserien 2018-2019: Groruddalen Petanque Klubb, vinnere av A-sluttspill  | Follo Petanca Klubb, vinnere av B-sluttspill

Lørdagskarusellen 2018-2019: Larry Young, vinner av del 2 og del 1!

16. mars: Rolf Finstads minneturnering

18. februar: V55 Dobbel

27. desember: Romjulsturnering

15. desember: Adventsturnering

5. november: V55 Dobbel

6. oktober: Terje Bratlies minneturnering

  

 

 

 

 

 

Arrangement
14. desember | 21. desember
Vestby Petanque Hall | Peter Pan-hallen