Glommaturneringen

Glommaturneringen
Status: Ranking
Arrangør: Boule Frederik II
Spillested: Tollbodplassen, Fredrikstad
Dato: 13. juni
Spillestart: Kl. 10.00
Oppsett: Åpen trippel
Pris: 100 kr per spiller
Påmeldingsfrist: Torsdag 11. juni kl. 12.00

Påmelding: Odd Porsmyr, tlf 47 33 07 04 eller odpors@online.no. Forhåndsbetaling av spillegebyr til VIPPS 990 33 446 (Torunn Rostad).

 

 

Viktig informasjon:

informasjon om terminlisten

oppsatte turneringer

regler og retningslinjer (rankingturneringer)

overordnede koronaråd

 

 

 

 

Vinteren 2019/2020

 

Peter Pan-hallen

Terminliste og informasjon

 

Vestby Petanque Hall

Terminliste og informasjon

 

Vinterserien

Informasjon og oppsett om vinterseriens innledende

Informasjon og oppsett om vinterseriens sluttspill

 

Vinterranking

Felles rankingordning for Peter Pan og Vestby

 

Resultater

National Turnering 8 (se hele listen)

1. Eli Gjengstø og Benny Bel-Lafkih
2. Ranu Homniam og Gildas Mevel
3. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih og Vidar Hauger
3. Marianne Moholt og Johnny Skjørberg

Dobbel V55 (les artikkel)

1.  Larry Young og Mili Selimovic

2.  Odd Porsmyr og Rolf Hermansen

3.  Arne Olsen og Maija Juva

3.  Thor Arne Smestad og Inge Aabol

 

National Turnering 7 (les artikkel)

1. Eli Rachel Gjengstø, Ranu Homniam, Charlotte K. Jayer

2. Marius Wang, Robert Pettersen, Gildas Mevel

3. Simohamed Menzhi, Bastien Testaniere, Aziza Driouch

3. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih, Benny Bel-Lafkih, Ole Hågensen

 

Vinterturnering (les artikkel)

1. Benny R. Bel-Lafkih og Lars Storaker Bruu

2. Eli R. Gjengstø og Gabriel G. Bel-Lafkih

3. Lise Østby og Ragnar Weseth

3. Benkheira Camel og Rivosoa Nasoloniaina

National Turnering 6 (se hele listen)

1. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih, Benny Bel-Lafkih

2. Birger O. Hansen, Hans-Erik Røneid-Hansen

3. Ranu Homnian, Kjell Rune Karlsen

3. Gildas Mevel, Charlotte Su Shi Jayer

National Turnering 5 (se hele listen)

1. Rivososa Nasoloniaina, Jean Jaques Razaka, Camel Benkheira

2. Johnny Skjørberg, Marianne Moholt, Bjørn Arne Nordhagen

3. Birger O Hansen, Kjell Rune Karlsen, Gunn Trine Hansen

3. Bastien Testaniere, Charlotte Jayer, Sven Kolstad

 
Romjulsturnering (les artikkel)

1. Mike Barker og Marius Wang

2. Maija Juva og Signe Hovind

3. Ragnhild Andersen og Ib Andersen

3. Atle Smeby og Robert Pettersen

 

National Turnering 4 (se hele listen)

1. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih og Eli Gjengstø

2. Johnny Skjørberg og Bjørn Arne Nordhagen

3. Ranu Homniam og Robert Pettersen

3. Benny Bel-Lafkih og Marius Wang

Adventsturnering (les artikkel)

1. Rivosoa Nasoloniaina og Bastien Testaniere

2. Gildas Mevel og Aymeric Assemac

3. Eli Gjengstø og Benny Bel-Lafkih

3. Ståle Baksetersveen og Ranu Homniam

National Turnering 3 (se hele listen)

1. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih, Benny Bel-Lafkih og Ole Hågensen

2. Sverre Meisingset, Bjørnar Endal og Jonatan Ketels

3. Birger O. Hansen, Kjell Rune Karlsen og Ranu Homniam

3. Hans-Erik Røneid-Hansen, Ståle  Baksetersveen og Helge Skjørberg

Knut Lomsø Minneturnering (les artikkel)

1. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih og Herman Støa

2. Gildas Mevel og Mustapha Djebrouni

3. Arne Olsen og Bastien Testaniere

3. Rune Kristoffersen og Marius Wang

National Turnering 2 (les artikkel)

1. Kjell Rune Karlsen og Ståle Baksetersveen

2. Roger Johansen og Peter Häring

3. Birger O. Hansen og Bjørnar Endal

3. Johnny Skjørberg og Helge Skjørberg

V55 (artikkel mangler)

1. Freddy Friberg og Steinar Friberg

2. Inger Berit Kristiansen og Atle Andersen

3. Ragnhild Andersen og Ib Andersen

4. Arild Eliassen og Daniel Hushovd

Høstslaget (les artikkel)

1. Benny Bel-Lafkih og Lars Bruu

2. Ranu Homniam og Roger Støa

3. Bastien Testaniere og Johan Wennerlund

3. Odd Porsmyr og Rolf Hermansen

National Turnering 1 (les artikkel)

1. Benny Bel-Lafkih og Gabriel G. Bel-Lafkih

2. Signe Hovind og Ranu Homniam

3. Heidi Skjørberg Nilsen og Eli Gjengstø

3. Gildas Mevel og Jean Jaques Razaka

Terje Bratlies minneturnering (les artikkel)

1. Eli Gjengstø og Benny Bel-Lafkih

2. Bastien Testaniere og Larry Young

3. Vidar Hauger og Sven A. Kolstad

3. Marius Wang og Gabriel G. Bel-Lafkih

 

 

 

Vinteren 2018/2019

 

Peter Pan-hallen

Nasjonale turneringer

Samleside for nasjonale turneringer 2018/2019: (les mer...)

 

Vestby Petanque Hall

Se terminliste og informasjon

Vinterserien 2018-2019: Groruddalen Petanque Klubb, vinnere av A-sluttspill  | Follo Petanca Klubb, vinnere av B-sluttspill

Lørdagskarusellen 2018-2019: Larry Young, vinner av del 2 og del 1!

16. mars: Rolf Finstads minneturnering

18. februar: V55 Dobbel

27. desember: Romjulsturnering

15. desember: Adventsturnering

5. november: V55 Dobbel

6. oktober: Terje Bratlies minneturnering

  

 

 

 

 

 

Arrangement
13. juni
Tollbodplassen, Fredrikstad