NM 2017: De påmeldte

 

I kveld gikk påmeldingsfristen til Norgesmesterskapet 2017 ut. Mesterskapet i Holmestrand er kun tre uker unna, og vi gleder oss stort!

Det er veldig viktig at de involverte og klubbene ser over listen over de påmeldte, og retter opp eventuelle feil til idrettskonsulent Arild Skjæveland på arild.skjaeveland@nif.idrett.no innen 7. juni kl. 23.59.

 

Mix dobbel

38 lag fra ni klubber er meldt på i mix dobbel. Den spilles torsdag 22. juni.

     
Etternavn, fornavn Etternavn, fornavn Klubb
Larsen, Ida Sæbø Larsen, Jon Bergen Petanque Klubb
Sæbø, Berit Khaddaj, Hadi Bergen Petanque Klubb
Larsen, Kari Larsen, Kenneth Bergen Petanque Klubb
Erlandsen, Kjell Østby, Lise Boule Frederik II
Andersen, Ragnhild Hermansen, Rolf Boule Frederik II
Juva, Maija Young, Larry Follo Petanca Klubb
Rieder, Regula Johansen, Johnny Follo Petanca Klubb
Rue, Elin Karlsen, Oddvar Follo Petanca Klubb
Barker, Annemarie Torp, Morten Follo Petanca Klubb
Borg, Ellen Pettersen, Jim Follo Petanca Klubb
Gjengstø, Eli Bel-Lafkih, Benny Groruddalen Petanque Klubb
Fuglesang, Rune Lavelle, Mary Groruddalen Petanque Klubb
Jayer, Charlotte Testaniere, Bastien Groruddalen Petanque Klubb
Tinglum, Trine Toubane, Youssef Groruddalen Petanque Klubb
Sundet, Mona Baksetersveen, Ståle Holmestrand Petanqueklubb
Nilsen, Heidi Skjørberg  Karlsen, Kjell-Rune  Holmestrand Petanqueklubb
Eliassen, Line   Barstad, Arnstein  Holmestrand Petanqueklubb
Naidu, Vina  Nordhagen, Bjørn Arne  Holmestrand Petanqueklubb
Thorvik, Ingunn  Meisingset, Sverre  Holmestrand Petanqueklubb
Dalen, Elisabeth   Eliassen, Arild   Holmestrand Petanqueklubb
Moholt, Marianne  Skjørberg, Johnny  Holmestrand Petanqueklubb
Myhre, Vivian  Myhre, Robert  Holmestrand Petanqueklubb
Fantoft, Caroline Hovind Mevel, Gildas Oslo Petanque Club
Hovind, Signe Wang, Marius Oslo Petanque Club
Vidnes, Vilde Berge Paillac, Hubert Oslo Petanque Club
Berge, Gunvor Vidnes, Bjørn Oslo Petanque Club
Brekke, Johanne Fangel Kvarme, Christopher Stord Petanqueklubb
Johannesen, Lisbeth Merete Blokhus, Tore Stord Petanqueklubb
Angeltveit, Ingrid Vatna, Per Geir Stord Petanqueklubb
Lekven, Sissel Larsen, Jarle Stord Petanqueklubb
Magnussen, Anita M. Magnussen, Jan Magnus M. Stord Petanqueklubb
Løkken, Sonja Løkken, John Vika Petanque
Homniam, Ranu Støa, Roger Økern Petanque Club
Arnesen, Hanne Kelu, Andero Økern Petanque Club
Bjørno, Charlotte Støa, Herman Økern Petanque Club
Jansson, Riina Jansson, Krister Økern Petanque Club
Myrbråten, Marianne Johansen, Tom Økern Petanque Club
Andersen, Ellen Andersen, Steinar Økern Petanque Club

 

Dobbel V65

17 lag fra åtte klubber er påmeldt i Superveteran-klassen. Den avholdes på mesterskapets første dag - torsdag 22. juni.

Salthe, Gunnar Høybjør, Viggo Boule Frederik II
Barker, Mike Evenstad, Ole Follo Petanca Klubb
Jan Erik Jensen Rolf Bjercke Holmestrand Petanqueklubb
Helge Skjørberg Hans-Erik Røneid Hansen Holmestrand Petanqueklubb
Harald Tronrud Daniel Hushov Holmestrand Petanqueklubb
Odd-Reidar  Gullbrandsen Birger O Hansen Holmestrand Petanqueklubb
Oddvar Pettersen Thor Stang Holmestrand Petanqueklubb
Bergmål, Arne Jørgen Smestad, Thor Arne Petanque Club Hølen
Kristiansen, Per Arild Stubberud, Widar Lorang Petanque Club Hølen
Aabol, Inge Ruth Johansen, Reidun Petanque Club Hølen
Meisingset, Ellen Jorunn Gjertsen, Tove Marit Petanque Club Hølen
Ramsvik, Jon Ivar Ramsvik Berit Saltdal Petanqurklubb
Rey, Michel Weseth, Ragnar Sinsen Petanqueklubb
Andersen, Dag Brunsell, Erik Tønsbergs Turnforening
Sørensen, Erik Nymoen, Jan Henrik Tønsbergs Turnforening
Andersen,Edith S. Hansen, Wenche Unni Tønsbergs Turnforening
Størkesen, Reidun Bergquist, Anne Vika Petanque

 

Singel

108 spillere fra 13 klubber er meldt på i singel. Den spilles fredag 23. juni

   
Etternavn, fornavn Klubb
Larsen, Jon Bergen Petanque Klubb
Larsen, Ida Sæbø Bergen Petanque Klubb
Khaddaj, Hadi Bergen Petanque Klubb
Sæbø, Berit Bergen Petanque Klubb
Larsen, Kari Bergen Petanque Klubb
Larsen, Kenneth Bergen Petanque Klubb
Hoel, Toini Bergen Petanque Klubb
Porsmyr, Odd Boule Frederik II
Andersen, Ragnhild Boule Frederik II
Friberg, Steinar Boule Frederik II
Friberg, Freddy Boule Frederik II
Østby, Lise Boule Frederik II
Young, Larry Follo Petanca Klubb
Pettersen, Jim Follo Petanca Klubb
Torp, Morten Follo Petanca Klubb
Karlsen, Oddvar Follo Petanca Klubb
Johansen, Johnny Follo Petanca Klubb
Lomsø, Knut Follo Petanca Klubb
Rieder, Regula Follo Petanca Klubb
Barker, Mike Follo Petanca Klubb
Hide, Kjell Follo Petanca Klubb
Smeby, Atle Follo Petanca Klubb
Olsen, Arne Follo Petanca Klubb
Hide, Marius Follo Petanca Klubb
Benny Bel-Lafkih Groruddalen Petanque Klubb
Gabriel G. Bel-Lafkih Groruddalen Petanque Klubb
Mario Rodriguez Groruddalen Petanque Klubb
Rune Kristoffersen Groruddalen Petanque Klubb
Robert Pettersen Groruddalen Petanque Klubb
Kise, Thor Eivind Groruddalen Petanque Klubb
Fuglesang, Rune Groruddalen Petanque Klubb
Jayer, Charlotte Groruddalen Petanque Klubb
Testaniere, Bastien Groruddalen Petanque Klubb
Menzhi, Simohamed Groruddalen Petanque Klubb
Toubane, Youssef Groruddalen Petanque Klubb
Bruu Storaker, Lars Groruddalen Petanque Klubb
Karlsen, Kjell-Rune  Holmestrand Petanqueklubb
Barstad, Arnstein  Holmestrand Petanqueklubb
Røneid Hansen, Hans-Erik  Holmestrand Petanqueklubb
Skjørberg, Helge  Holmestrand Petanqueklubb
Häring, Peter  Holmestrand Petanqueklubb
Meisingset, Sverre  Holmestrand Petanqueklubb
Hushovd, Daniel  Holmestrand Petanqueklubb
Tronrud, Harald  Holmestrand Petanqueklubb
Eliassen, Arild  Holmestrand Petanqueklubb
Johansen, Roger  Holmestrand Petanqueklubb
Gullbrandsen, Odd-Reidar   Holmestrand Petanqueklubb
Hansen, Birger O. Holmestrand Petanqueklubb
Naidu, Vina  Holmestrand Petanqueklubb
Nordhagen, Bjørn Arne  Holmestrand Petanqueklubb
Skjørberg, Johnny  Holmestrand Petanqueklubb
Myhre, Vivian  Holmestrand Petanqueklubb
Myhre, Robert  Holmestrand Petanqueklubb
Eliassen, Line  Holmestrand Petanqueklubb
Lingås, Lars-Gunnar  Holmestrand Petanqueklubb
Fantoft, Caroline Hovind Oslo Petanque Club
Mevel, Gildas Oslo Petanque Club
Carlstrøm, Max Oslo Petanque Club
Wang, Marius Oslo Petanque Club
Kolstad, Sven Oslo Petanque Club
Breimo, Marius Oslo Petanque Club
Espic, Jean Oslo Petanque Club
Razaka, Jean Jaques Oslo Petanque Club
Vidnes, Vilde Berge  Oslo Petanque Club
Berge, Gunvor Oslo Petanque Club
Chaon, Fabien Oslo Petanque Club
Aabol Inge Ruth Petanque Club Hølen
Johansen Reidun Petanque Club Hølen
Meisingset Ellen Jorunn Petanque Club Hølen
Gjertsen Tove Marit Petanque Club Hølen
Ramsvik, Jon Ivar Saltdal Petanqueklubb
Weseth, Ragnar Sinsen Petanqueklubb
Rey, Michel Sinsen Petanqueklubb
Sakseid, Eivind Stord Petanqueklubb
Sleen, Lars H. Stord Petanqueklubb
Losnegard, Viljar Stord Petanqueklubb
Losnegard, Magnus Stord Petanqueklubb
Reddington, Markus Stord Petanqueklubb
Reddington, Michael Stord Petanqueklubb
Skjæveland, Helge Stord Petanqueklubb
Blokhus, Tore Stord Petanqueklubb
Kvarme, Odd Stord Petanqueklubb
Kvarme, Christopher Stord Petanqueklubb
Sakseid, Per Svein Stord Petanqueklubb
Bjørkås, Øyvind Stord Petanqueklubb
Sævareid, Sigurd Stord Petanqueklubb
Sævareid, Kjell Inge Stord Petanqueklubb
Sandvik, Trond Stord Petanqueklubb
Abedi, Mashiyat Stord Petanqueklubb
Portazedi, Bagher Stord Petanqueklubb
Vatna, Per Geir Stord Petanqueklubb
Solevåg, Rune Stord Petanqueklubb
Bjørkås, Vebjørn Stord Petanqueklubb
Koppang, Dag Otto Stord Petanqueklubb
Brekke, Johanne Fangel Stord Petanqueklubb
Johannesen, Lisbeth Merete Stord Petanqueklubb
Lekven, Sissel June Stord Petanqueklubb
Larsen, Jarle Stord Petanqueklubb
Hansen, Wenche Unni Tønsbergs Turnforening
Høistad, Geir Vika Petanque
Løkken, John Vika Petanque
Støa, Roger Økern Petanque Club
Støa, Herman Økern Petanque Club
Jansson, Riina Økern Petanque Club
Jansson, Krister Økern Petanque Club
Kelu, Andero Økern Petanque Club
Homniam, Ranu Økern Petanque Club
Johansen, Tom Økern Petanque Club

 

 

 Trippel

Hele 50 trippellag fra 12 klubber skal gjøre opp om Kongepokalen på Hvitstein Stadion lørdag 23. juni. 

Lie, Ingri Sæbø, Berit Larsen, Kari Bergen Petanque Klubb
Larsen, Ida Sæbø Larsen, Kenneth Tornes, Johannes Bergen Petanque Klubb
Hoel, Toini Larsen, Jon Khaddaj, Hadi Bergen Petanque Klubb
Porsmyr, Odd Kristiansen, Inger Berit Hermansen, Rolf Boule Frederik II
Øren, Johan Østby, Lise Andersen, Ragnhild Boule Frederik II
Hide, Kjell Kullberg, Anita Kullberg, Christer Follo Petanca Klubb
Young, Larry Lomsø, Knut Olsen, Arne Follo Petanca Klubb
Karlsen, Oddvar Torp, Morten Smeby, Atle Follo Petanca Klubb
Lundby, Ulf Johansen, Johnny Hide, Marius Follo Petanca Klubb
Pettersen, Jim Barker, Annemarie Barker, Mike Follo Petanca Klubb
Erdahl, Andre Toubane, Youssef Menzhi, Simohamed Groruddalen Petanque Klubb
Bel-Lafkih, Benny Hågensen, Ole Storaker Bruu, Lars Groruddalen Petanque Klubb
G. Bel-Lafkih, Gabriel Kise, Thor Eivind Utgård, Magnus Groruddalen Petanque Klubb
Gjengstø, Eli Pettersen, Robert Kristoffersen, Rune Groruddalen Petanque Klubb
Rodrigues, Mario Jayer, Charlotte Testaniere, Bastien Groruddalen Petanque Klubb
Storaker Bruu, Camilla Fuglesang, Rune Tinglum, Trine Groruddalen Petanque Klubb
Karlsen, Kjell-Rune  Skjørberg, Johnny  Nordhagen, Bjørn Arne  Holmestrand Petanqueklubb
Johansen, Kim Roger  Johansen, Roger  Baksetersveen, Ståle  Holmestrand Petanqueklubb
Skjørberg, Helge  Røneid, Hans-Erik Hansen Gullbrandsen, Odd-Reidar  Holmestrand Petanqueklubb
Hansen, Birger O. Naidu, Vina  Häring, Peter  Holmestrand Petanqueklubb
Bjercke, Rolf  Jensen, Jan-Erik  Barstad, Arnstein  Holmestrand Petanqueklubb
Meisingset, Sverre  Myhre, Robert   Bakke, Anne Lise  Holmestrand Petanqueklubb
Hushovd, Daniel  Tronrud, Harald  Gurrich, Glenn  Holmestrand Petanqueklubb
Thorvik, Ingunn  Myhre, Vivian  Eliassen, Arild  Holmestrand Petanqueklubb
Olsen, Finn Petter  Bjørnstad, Espen A. Johansen, Svein Erik  Holmestrand Petanqueklubb
Carlstrøm, Max Paillac, Hubert Wang, Marius Oslo Petanque Club
Mevel, Gildas Espic, Jean Chaon, Fabien Oslo Petanque Club
Fantoft, Caroline Hovind Breimo, Marius Razaka, Jean Jaques Oslo Petanque Club
Kolstad, Sven Hauger, Vidar Andresen, Jan Egil Oslo Petanque Club
Vidnes, Vilde Berge Berge, Gunvor Vidnes, Bjørn Oslo Petanque Club
Meisingset, Ellen Jorunn Gjertsen, Tove Marit Aabol, Inge Ruth Petanque Club Hølen
Gundersen, Øyvind Ericsson, Lars Jensen, Morten Sinsen Petanqueklubb
Rey, Michel Weseth, Ragnar Eriksen, Terje Sinsen Petanqueklubb
Sandvik, Trond Sakseid, Eivind Reddington, Michael Stord Petanqueklubb
Skjæveland, Helge Skjæveland, Arild Reddington, Markus Stord Petanqueklubb
Sleen, Lars H. Losnegard, Magnus Losnegard, Viljar Stord Petanqueklubb
Sakseid, Per Svein Johansen, Pål Bjørkås, Øyvind Stord Petanqueklubb
Bjørkås, Vebjørn Blokhus, Tore Kvarme, Odd Stord Petanqueklubb
Sævareid, Kjell Inge Sævareid, Sigurd Vatna, Per Geir Stord Petanqueklubb
Abedi, Mashiyat Portazedi, Bagher Koppang, Dag Otto Stord Petanqueklubb
Solevåg, Rune Kvarme, Christopher Brekke, Johanne Fangel Stord Petanqueklubb
Larsen, Jarle Lekven, Sissel Johannesen, Lisbeth Merete Stord Petanqueklubb
Magnussen, Anita M. Magnussen, Jan Magnus M. Angeltveit, Ingrid Stord Petanqueklubb
Andersen, Dag Brunsell, Erik Sørensen, Erik Tønsbergs Turnforening
Andersen, Edith S. Hansen, Wenche Unni Nymoen, Jan Henrik Tønsbergs Turnforening
Størkesen, Reidun Løkken, Sonja Løkken, John Vika Petanque
Johansen, Ellen  Rustad, Tom  Fossen, Lisbeth  Økern Petanque Club
Homniam, Ranu Støa, Roger Kelu, Andero Økern Petanque Club
Ingebretsen, Siri S. Andersen, Ellen S. Andersen, Steinar Økern Petanque Club
Arnesen, Hanne Bjørno, Charlotte Støa, Herman Økern Petanque Club

 

Dobbel V55

Søndagens veteran 55-dobbel står mellom 19 lag fra sju klubber.

Young, Larry Lomsø, Knut Follo Petanca Klubb
Olsen, Arne Johansen, Johnny Follo Petanca Klubb
Rolf Bjercke Jan-Erik Jensen Holmestrand Petanqueklubb
Arnstein Barstad  Oddvar Pettersen Holmestrand Petanqueklubb
Helge Skjørberg Hans-Erik Røneid Hansen Holmestrand Petanqueklubb
Harald Tronrud Daniel Hushov Holmestrand Petanqueklubb
Glenn Gurrich Lars-Gunnar Lingås Holmestrand Petanqueklubb
Ramsvik, Jon Ivar Ramsvik, Berit Saltdal Petanqueklubb
Rey, Michel Weseth, Ragnar Sinsen Petanqueklubb
Jensen, Morten Andersen, Rune Sinsen Petanqueklubb
Gundersen, Øyvind Eriksen, Terje Sinsen Petanqueklubb
Norborg, Jon Kongevold, Hans-Inge Son Petanque Klubb
Fleischer, Karianne Gundersen, Finn Son Petanque Klubb
Vatna, Per Geir Sævareid, Kjell Inge Stord Petanqueklubb
Skjæveland, Helge Sandvik, Trond Stord Petanqueklubb
Sakseid, Per Svein Bjørkås, Øyvind Stord Petanqueklubb
Larsen, Jarle Magnussen, Jan Magnus M. Stord Petanqueklubb
Andersen, Dag Brunsell, Erik Tønsbergs Turnforening
Andersen, Edith S. Nymoen, Jan Henrik Tønsbergs Turnforening

 

Damedobbel

I søndagens damedobbel er 14 lag fra ni klubber påmeldt. 

Kristiansen, Inger Berit Østby, Lise Boule Frederik II
Juva, Maija Barker, Annemarie Follo Petanca Klubb
Gjengstø, Eli Jayer, Charlotte Groruddalen Petanque Klubb
Storaker Bruu, Camilla Tinglum, Trine Groruddalen Petanque Klubb
Ingunn Thorvik  Vivian Myhre Holmestrand Petanqueklubb
Line Eliassen  Elisabeth Dalen Holmestrand Petanqueklubb
Vidnes, Vilde Berge Berge, Gunvor Oslo Petanque Club
Meisingset, Ellen Jorunn Gjertsen, Tove Marit Petanque Club Hølen
Gundersen, Kine Martinsen, Tone Son Petanque Klubb
Johannesen, Lisbeth Merete Angeltveit, Ingrid Stord Petanqueklubb
Magnussen, Anita M. Lekven, Sissel Stord Petanqueklubb
Bjørno, Charlotte Arnesen, Hanne Økern Petanque Club
Johansen, Ellen Fossen, Lisbeth Økern Petanque Club
Ingebretsen, Siri S. Andersen, Ellen Økern Petanque Club

 

Åpen dobbel

 

I den åpne dobbelklassen klarte vi akkurat å få 45 deltakende lag - som gjør at vi kan dele ut maks antall rankingpoeng i turneringen. De 45 lagene kommer fra åtte klubber.

Larsen, Jon Larsen, Kenneth Bergen Petanque Klubb
Larsen, Kari Khaddaj, Hadi Bergen Petanque Klubb
Sæbø, Berit Tornes, Johannes Bergen Petanque Klubb
Hoel, Toini Larsen, Ida Sæbø Bergen Petanque Klubb
Friberg, Freddy Friberg, Steinar Boule Frederik II
Porsmyr, Odd Hermansen, Rolf Boule Frederik II
Pettersen, Jim Lundby, Ulf Follo Petanca Klubb
Karlsen, Oddvar Klevenberg, Per Follo Petanca Klubb
Barker, Mike Barker, Martin Follo Petanca Klubb
Hide, Kjell Hide, Marius Follo Petanca Klubb
Smeby, Atle Torp, Morten Follo Petanca Klubb
Hågensen, Ole Bel-Lafkih, Benny Groruddalen Petanque Klubb
Kristoffersen, Rune Pettersen, Robert Groruddalen Petanque Klubb
Storaker Bruu, Lars Erdahl, Andre Groruddalen Petanque Klubb
G. Bel-Lafkih, Gabriel Testaniere, Bastien Groruddalen Petanque Klubb
Menzhi, Simohamed Toubane, Youssef Groruddalen Petanque Klubb
Utgård, Magnus Rodrigues, Mario Groruddalen Petanque Klubb
Fuglesang, Rune Kise, Thor Eivind Groruddalen Petanque Klubb
Karlsen, Kjell-Rune  Baksetersveen, Ståle  Holmestrand Petanqueklubb
Meisingset, Sverre  Myhre, Robert  Holmestrand Petanqueklubb
Skjørberg, Johnny  Nordhagen, Bjørn Arne  Holmestrand Petanqueklubb
Johansen, Roger  Johansen, Kim Roger  Holmestrand Petanqueklubb
Odd-Reidar Gullbrandsen Hansen, Birger O. Holmestrand Petanqueklubb
Naidu, Vina   Häring, Peter  Holmestrand Petanqueklubb
Carlstrøm, Max Breimo, Marius Oslo Petanque Club
Mevel, Gildas Chaon, Fabien Oslo Petanque Club
Wang, Marius Paillac, Hubert Oslo Petanque Club
Hauger, Vidar Kolstad, Sven Oslo Petanque Club
Razaka, Jean Jaques Andresen, Jan Egil Oslo Petanque Club
Bruu, Svein Fantoft, Caroline Hovind Oslo Petanque Club
Sakseid, Eivind Reddington, Michael Stord Petanqueklubb
Skjæveland, Arild Reddington, Markus Stord Petanqueklubb
Abedi, Mashiyat Portazedi, Bagher Stord Petanqueklubb
Blokhus, Tore Kvarme, Odd Stord Petanqueklubb
Losnegard, Magnus Losnegard, Viljar Stord Petanqueklubb
Bjørkås, Vebjørn Sleen, Lars H. Stord Petanqueklubb
Solevåg, Rune Koppang, Dag Otto Stord Petanqueklubb
Johansen, Pål Sævareid, Sigurd Stord Petanqueklubb
Brekke, Johanne Fangel Kvarme, Christopher Stord Petanqueklubb
Homniam, Ranu Støa, Roger Økern Petanque Club
Jansson, Krister Andersen, Steinar Økern Petanque Club
Jansson, Riina Kelu, Andero Økern Petanque Club
Rekdahl, Trond Johansen, Tom Økern Petanque Club
Sekulic, Frank Bruu, Freddy S. Økern Petanque Club
Støa, Herman Brekke, Dag Morten Økern Petanque Club